From IT Security to Business Security


Polska, Warszawa
24 września 2019

O czym będzie?

To już 16 edycja IDC Security Roadshow, która odbywa się w 15 krajach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) oraz Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Głównym tematem tegorocznej edycji jest: bezpieczeństwo IT przez bezpieczeństwo informacji – bezpośrednio prowadzące do bezpieczeństwa biznesowego. Technologia jest nie tylko jednym z elementów zabezpieczania naszych organizacji – procesy są równie ważne, podobnie jak architektura, ludzie, polityka i zarządzanie. Dane i informacje stanowią główny element całości, którą organizacje starają się chronić, co sprowadza się do bezpieczeństwa informacji. Kiedy już omówimy temat zasobów cyfrowych, ale również biznesu cyfrowego, jasne jest, że stawką jest bezpieczeństwo biznesowe.

Dlaczego warto?

Udział w IDC Security Roadshow umożliwi jej uczestnikom wgląd w najbardziej istotne zagadnienia poprzez prelekcje, debaty panelowe i networking. Uczestnicy skorzystają poprzez:

Dostęp do lokalnych i globalnych analityków IDC

Lepsze zrozumienie technologii i wyzwań rynkowych

Spotkania z innymi specjalistami bezpieczeństwa i omówienie wspólnych wyzwań i wymianę doświadczeń

Program konferencji stworzony na miarę oczekiwań liderów IT i bezpieczeństwa

Poznanie kluczowych trendów w Europie i na świecie

Połączenie studiów przypadków i interaktywnych debat

Dla kogo?

Security Roadshow to forum do wymiany informacji i doskonała platforma do kontaktu z grupą ok 70-120 specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa (CISO i Security Managers) w czołowych przedsiębiorstwach. Każdego roku prowadzimy badania ankietowe i zbieramy opinie uczestników tak aby poruszane zagadnienia odzwierciedlały największe i najbardziej aktualne wyzwania bezpieczeństwa o znaczeniu globalnym i byłyby odpowiedzią na bieżące potrzeby organizacji działających na krajowym rynku. Formuła konferencji umożliwia uczestnictwo w rozmowach i pogłębioną wymianę doświadczeń

Partnerzy

Platinum Partner
Platinum Partner
Gold Partner
Gold Partner
Gold Partner
Gold Partner
Media Partner
Institutional Partner
Institutional Partner
Institutional Partner

Informacje ogólne

 

Renaissance Warsaw Airport Hotel

 

Wtorek, 24 września 2019

 

8:30

 


Prezentacje w dwóch językach:
Polski / Angielski

 Opłata za rejestrację
Bezpłatny udział dla użytkowników usług IT (udział płatny dla dostawców oraz firm doradczych)

Materiały do pobrania

Aby uzyskać dostęp do zawartości, wprowadź hasło otrzymane od IDC. Jeśli nie masz hasła, skontaktuj się z Karolina Dzwonnik przez e-mail, na kdzwonnik@idc.com.

Galeria zdjęć

Renaissance Warsaw Airport Hotel

ul. Żwirki i Wigury 1H, 00-906 Warszawa 

 

hotel image

Kontakt

Karolina Dzwonnik

Conference Manager

+48 694 344 573

Katarzyna Wodzinowska

Associate Sales Director, CEE Sales, IDC Poland

+48601 606 962

O IDC

57 lat | 1100 analityków | 110 krajów

International Data Corporation (IDC) to jedna z największych firm zajmujących się badaniami rynku i doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. IDC pomaga profesjonalistom i menedżerom z branży IT oraz inwestorom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące strategii biznesowych i zakupów technologii. Ponad 1100 analityków IDC udostępnia swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, możliwości i trendów rynkowych w ujęciu globalnym, regionalnym i lokalnym w ponad 110 krajach. IDC dostarcza swoim klientom informacje o znaczeniu strategicznym, które pomagają im osiągać cele biznesowe. IDC to spółka zależna IDG, jednej z największych na świecie firm zajmujących się nowymi technologiami, mediami, badaniami rynku i organizacją wydarzeń. Więcej informacji na temat IDC można znaleźć na stronie www.idc.com. Obserwuj profil IDC w serwisie Twitter: @IDC.